10:20, 14 жовтня

У Маріуполі завершився відбірковий тур конкурсу WorldSkills Ukraine

Обрали найкращих токарів, зварників та електромонтажників. Генеральним партнером конкурсу є Група Метінвест. Восьмеро переможців представлять Донеччину на всеукраїнському етапі наступного року.

поділитись:
У Маріуполі завершився відбірковий тур конкурсу WorldSkills Ukraine - фото 1

Подарункові сертифікати і путівка до фіналу. У Маріуполі нагородили переможців регіонального етапу конкурсу WorldSkills Ukraine. Шостий рік поспіль генеральним партнером конкурсу є Група Метінвест. І щоразу організатори змінюють завдання та їхню складність. Зокрема цьогоріч новий вид роботи виконували зварники.
Свої нагороди також отримали найкращі електромонтажники, токарі та перукарі. Загалом у Маріуполі учасники WorldSkills Ukraine змагалися за вісьмома напрямками.

«Самые необходимые профессии для отечественной промышленности. Каждого из участников этого конкурса я с удовольствием приглашаю и готов буду увидеть в составе нашей многотысячной команды "Метинвест-Промсервис"», - акцентував в. о. генерального директора Метінвест-Промсервісу Андрій Жук.

Протягом трьох днів студенти і молоді спеціалісти змагалися на рівних. За словами директора Центру кар'єри Метінвест, це доводить популярність технічних спеціальностей.

Завершив церемонію нагородження виступ кавер-гурту. А на вісьмох переможців тепер чекає фінал конкурсу, який відбудеться навесні.