19:50, 15.10.2019

У Маріуполі зібрали тетрапаки та відправили на переробку

У Маріуполі зібрали тетрапаки та відправили на переробку 15.10.2019

поділитись:
У Маріуполі зібрали тетрапаки та відправили на переробку - фото 1

Стакани, ручки, зошити і навіть книжки. І це - не повний перелік того, що можна зробити зі звичайного тетрапаку. Як правильно сортувати таке сміття та куди здавати на переробку?

Тетрапак - цінна сировина з якої можна зробити безліч корисних речей. Проте в Маріуполі жоден пункт вторсировини його не приймає. Ідея зібрати та відправити на переробку використані коробки належить еко-активістам. Але перед тим, як їх сдавати, потрібно правильно підготувати. Промити, просушити та сплющити. На акцію прийшло чимало людей.

«Все наши подписчики были осведомлены про акцию. Они пришли, познакомились с нами воочию. Пришло много людей и это радует, что люди понимают важность этой упаковки» - розказала організаторка акції Ольга Золоухіна-Шамлій.

Упаковка складається з картону, полієтелену та алюмінію. Тому він потребує переробки. Розділити тетрапак в домашніх умовах майже неможливо. Олег Дончев вже 10 років сортує сміття. Від упаковки - тетрапак - відмовився зовсім.

«Это акция мегаполезная, этой упаковки много ввозится. Я был неприятно удивлен, когда мы начали акцию по раздельной сортировке в школах и узнал сколько ввозится тетрапаков».

У Маріуполі такий захід проходить вперше, але може стати постійним.