15:32, 03.09.2020

У Маріуполі з'явиться освітній центр для студентів

Відкрити освітній центр планують на базі Донецького університету управління.

поділитись:
У Маріуполі з'явиться освітній центр для студентів - фото 1

Проект освітнього центру передбачає капітальну реконструкцію одного з корпусів ДонДУУ, на вулиці Макара Мазая. У будівлі проведуть капремонт і обладнають з урахуванням найактуальніших тенденцій в сфері освіти.

«Проєкт є інфраструктурним, він передбачає розбудову третього корпусу нашого університету і різні локації спортивні, бібліотеку для студентів університету управління та ДЮІ. Також проєкти: університет третього віку, це освіта для людей віком 55+ та студентів різних рівнів. Таким чином плануємо реалізувати концепцію "навчання протягом життя"», - зазначила представниця ДОНДУУ Євгенія Драгомірова.

Орієнтовна вартість проекту більше 1 млн євро. На базі центру планують відкрити академічні магістерські програми, Центр екологічної освіти, орган студентського самоврядування вищих навчальних закладів-переселенців і центр по інтеграції цих вузів в громаду Маріуполя. Партнери проєкту - Італійський Університет Генуї, Маріупольська міська рада, "Фонд розвитку Маріуполя" та "Зелений центр Метінвест".