11:09, 04.10.2019

У Маріуполі з'явився новий мурал «Оптиміст»

У Маріуполі з'явився новий мурал «Оптиміст» 04.10.2019

поділитись:
У Маріуполі з'явився новий мурал «Оптиміст» - фото 1

Упродовж 10 днів у Маріуполі на триповерховому будинку створювали новий мурал під назвою «Оптиміст». Він знаходиться на пр. Миру, 60 навпроти "Азовінтексу".

Настінний розпис намалював художник Олександр Пісарчук. Для роботи було використано близько 150 балончиків. Площа муралу займає всю стіну - 180 квадратних метрів.

«На муралі зображена людина-мрія, яка підіймається по сходинкам вгору до неба, щоб відкрити для себе нові можливості», - розповідає художник розпису Олександр Пісарчук.

За його словами, ідея малюнку в тому, щоб люди не загрузнули в повсякденній рутині, а про щось мріяли, замислювались, відкривали для себе нові можливості.

Цей проект став одним з переможців програми малих грантів в рамках програми «Громадський бюджет».

«Ми звернулися до Центральної районної адміністрації, щоб вони підказали які будинки міста добре проглядаються, а також врахували побажання мешканців і обрали це місце», - зазначила представник КП "M.EHUB" Марія Кутнякова.

Окрім того, команда "M.EHU" разом з художником із решти фарб планують створити ще один мурал в районі "1000 дрібниць". Це буде геометрична абстракція.