18:50, 20.01.2020

У Маріупольське ТТУ запрошують спеціалістів

Водії, кондуктори, слюсарі та електромонтери. Вік - не має значення. Людей набирають аби обслуговувати близько ста нових машин. Тому обіцяють надати гідні умови праці й фахівцям з інших міст і селищ.

поділитись:
У Маріупольське ТТУ запрошують спеціалістів - фото 1

Пані Ольга, з Бердянську, все життя пропрацювала в сфері торгівлі. Проте зараз - у пошуках роботи. Каже - пропозиції маріупольських транспортників її зацікавили. І - вона готова ризикнути та поїхати до нашого міста.

"Я вообще в основном работаю с людьми. И не боюсь никаких трудностей, если так честно сказать".

Запевняє - робота кондуктора або, навіть, водія її не лякає. Бо до найскладніших ситуацій жінка ставиться з гумором. І - готова владнати будь-який конфлікт під час поїздки.

"Действиями, словами, поддержкой. Лучше понять человека, почему он так. Если он неадекватен, помочь ему. Может, больше улыбнуться и объяснить ему ситуацию. Почему он так себя ведёт" – каже Ольга.

Транспортники ж жаліються - автопарк оновили майже повністю, а от працівників - не вистачає. Бо на кожний автобус, тролейбус або трамвай потрібно по три екіпажі. Охочих отримати водійську категорію D - навчатимуть безкоштовно. Ще й платитимуть.

"Обучение в течение шести месяцев. Получает стипендию, это минимальная заработная плата. По окончанию, согласно условий предлагаемого нами договора, человек должен отработать водителем на нашем предприятии не менее трёх лет" – розповідає заступник начальника маріупольського ТТУ Віталій Симоненко.

Підкреслюють - працівників прийматимуть будь-якого віку. Головне - пройти медогляд. Це ж стосується і кондукторів.

"Главное, чтобы было у человека желание, здоровье. Принимаем без обучения. Одну-две смены у человека будет стажировка с другим кондуктором. Этого будет достаточно, чтобы продолжать работу на нашем предприятии" – каже начальниця відділу з роботи з персоналом маріупольського ТТУ Анжела Подобедова.

Крім того, охочим долучитися до команди ТТУ з інших міст та селищ пропонують новий гуртожиток на Лівобережжі. Спершу в пошуках співробітників, вирушили до Бердянську.

"Поскольку рынок города Бердянска носит сезонный характер. И вакансий у нас в такой период как сейчас, осенне-зимний, мало. А здесь такая уникальная возможность устроиться зимой, ещё и на постоянное место работы" – зазначає заступниця директора Бердянського міськрайонного Центру зайнятості Лариса Михайленко.

Щодо зарплатні, кондукторам обіцяють платити від 7,5 тисяч гривень, а водіям - від 15 тисяч. А на додаток - соціальний пакет та безкоштовний проїзд у комунальному транспорті.