14:11, 18.01.2020

У Маріупольських нацгвардійців поповнення – нові бійци склали присягу

На стройовому плацу військової частини 3057 Національної гвардії України військовослужбовці склали присягу на вірність Українському народові.

поділитись:
У Маріупольських нацгвардійців поповнення – нові бійци склали присягу - фото 1

Присягу прийняли 17 військовослужбовців: 10 солдатів строкової служби і 7 контрактників. Надалі юнаків чекає розподілення по підрозділам, де вони виконуватимуть службові завдання.

"Кожен, хто стає в ряди Національної гвардії України розуміє, що з цього моменту на його долю випадає почесний шлях – захист Батьківщини. Саме вам, дорогі військовослужбовці, продовжувати славні традиції батьків та дідів, охороняти мирну працю та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави" – зазначив командир військової частини 3057 Олександр Крячко.

На військовому ритуалі були присутні батьки, рідні та близькі новобранців. Матері не могли стримати своїх сліз.

"У ці тривожні та нелегкі часи нашій країні потрібен захист і надійний тил. Ми віримо, що майбутні військовослужбовці будуть мужніми, відважними і дисциплінованими воїнами, що гордо несуть свій священний обов’язок і честь" - побажала мати гвардійця пані Оксана.

Також гості ознайомились зі зразками озброєння та військової техніки, якими оснащена Національна гвардія. Також командування військової частини зустрілося з батьками, де відповіли на їхні запитання про службу у лавах Національної гвардії України.