19:20, 25.10.2019

У Маріупольській школі обладнали справжню метеостанцію

У Маріупольській школі обладнали справжню метеостанцію 25.10.2019

поділитись:
У Маріупольській школі обладнали справжню метеостанцію - фото 1

"Метінвест кіндер-метео" - проєкт-переможець конкурсу "Місто - нашими руками". Визначити напрямок і швидкість вітру, дізнатися температуру повітря та побачити показники атмосферного тиску. З такими завданнями на уроках працюють учні 36 школи. Аби діти вчили не тільки теорію, тут обладнали метеостанцію. Майданчик встановили за грантові кошти від Групи Метінвест.

"Я досліджую світ". У другокласників тридцять шостої школи розпочався урок на метеомайданчику. Під час заняття учні визначили - сьогодні похмура погода, на вулиці одинадцять градусів тепла, швидкість вітру 1 метр на секунду. А побачити все - можна на спеціальних приладах. Користуватися термометром, барометром і гігрометром вчить директорка. Всі показники діти записують і потім вчаться прогнозувати погоду.

«Очень интересно, когда нам рассказывают, какая сейчас погода, какое давление. Мы там разговариваем, пишем, делаем задания» - каже другокласник Микита.
Метеостанцію обладнали торік - розповідає директорка Руслана Карнаушенко. Заклад переміг у конкурсі "Місто нашими руками" Групи Метінвест. Школа - початкова, через те всі чотири класи навчаються на цьому майданчику.
«Всі класи, всі учні. І на предметі "Я досліджую світ", а також на прогулянках. Ми будемо брати участь в конкурсі "Місто нашими руками" і будемо продовжувати природничий такий напрямок. Що це буде - це буде наш секрет невеличкий».
Тому наступного року школа планує знову подати природознавчий проєкт на конкурс «Місто - нашими руками».