16:50, 27.04.2020

У Маріупольському порту новий директор - Ігор Барський

Сьогодні працівникам маріупольського морського торгового порту представили нового керівника - Ігоря Барського. Він поки буде в якості виконуючого обов'язки.

поділитись:
У Маріупольському порту новий директор - Ігор Барський - фото 1

Наказ про призначення нового керівника Маріупольського морського торгового порту в міністерстві інфраструктури був підписаний 24 квітня 2020 року. Ним став Ігор Барський.

Сьогодні його представили співробітникам підприємства, поки, в якості виконуючого обов'язки.

Для довідки: в Маріупольський порт Ігор Барський прийшов в 1993 році, відразу після закінчення місцевого металургійного інституту за фахом «Організація перевезень та управління на промисловому транспорті». Починав на посаді стивидора 2-го вантажного району, потім працював інженером, інженером 2 категорії комерційного відділу. У січні 2006 року Ігор Барський став провідним інженером-керівником сектора маркетингу та логістики відділу організації основний і виробничої діяльності, у вересні 2007-го - заступником начальника, начальником комерційного відділу (договорів і маркетингу), а з грудня 2014 року - начальником комерційної служби ДП «ММТП».

У січні 2018 року Ігор Барський був призначений заступником начальника філії з розвитку портової інфраструктури Маріупольської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України», а в квітні цього ж року очолив філію.