19:23, 29 вересня

У маріупольському театрі показували стриптиз

Хочете побачити стриптиз - тоді вам до театру. Адже саме там напередодні ввечері відгриміло чоловіче еротичне шоу. Підкорювали серця маріупольчанок хлопці зі Сполучених Штатів, Швеції, Латвії та Італії. Чому для проведення такої "вистави" обрали саме храм Мельпомени?

поділитись:
У маріупольському театрі показували стриптиз - фото 1

Концертна програма тривала дві години. На сцені "запалювали" п'ятеро молодиків. Глядачки - у захваті. А деякі, навіть, занадто... Жінки намагалися стягнути труси із актора, який вийшов до залу.

За декілька годин відео з вистави набрало в мережі кілька сотен переглядів та десятки коментарів. Більшість з яких - обурливі.

Чому для чоловічого стриптизу обрали сцену саме Драматичного театру та як до цього ставиться керівництво закладу? Директор Володимир Кожевніков переконує: особисто він нічого не погоджував і також обурений. На його думку, таким програмам місце на інших локаціях.

«Будемо розбиратися. Якщо дійсно там були якісь порушення, то будуть орг.висновки, це точно по тім службам, які мали б ретельніше до цього придивлятися і дивитись на якісь етичні сторони», - запевняє генеральний директор Донецького обласного драматичного театру Володимир Кожевніков.

За словами директора, організаційні питання вирішували у так званій глядацькій службі. Усі необхідні документи гастролери начебто мали. До того ж, театр може давати приміщення в оренду у вільний час. Заступниця директора з організації глядачів пані Інна каже: нині Драматичний театр - єдиний сценічний майданчик міста, тож відмовити вони нікому не можуть. А вся художня частина - відповідальність творчого колективу.

«Це в нас тільки договір з надання платних послуг. Ми їх надали, усе біло добре. На кожну виставу, на кожне, що в нас проходило, є свій глядач. Є люди, яким це сподобалось, є яким не сподобалось і так є у кожному випадку», - каже заступниця генерального директора з організації глядачів Інна Мащенко.

Пані Інна також додала, єдине, за що відповідає установа: монтування сцени, світла та надання деяких декорацій. Проте містяни наполягають: театр - це, насамперед, про класику, балет та красу.