19:25, 28.01.2020

У муніципалітеті розпочали розробку стратегії розвитку до 2030 року

Місто молоді та сучасної культури. Планують відкрити IT-школу та нові профільні ліцеї. Зі згорілої будівлі поліції зроблять "Порт культур", а з палацу молоді - центр сучасного мистецтва.

поділитись:
У муніципалітеті розпочали розробку стратегії розвитку до 2030 року - фото 1

Нові культурні проєкти, підтримка бізнесу та зміцнення інфраструктури. Яким буде Маріуполь у 2030 році - вже розмірковують у муніципалітеті. Та стверджують - американські партнери й надалі допомагатимуть розвивати місто. Один із прикладів партнерства - найбільший соціальний офіс в Україні.

"Відкриття Лівобережного Мультицентру, що нині надає більше трьохсот послуг для громадян міста та прилеглих районів. Ми задоволені таким видом співпраці. Та будемо шукати нових можливостей для аналогічного співробітництва", – зазначив директор проєкту "Демократичне врядування у східній Україні" Майкл Стівейтер.

Розвивати Маріуполь разом в Агентстві Сполучених Штатів з міжнародного розвитку вирішили минулої весни.

"Ця стратегія допомагатиме місту пропонувати ті інвестиції, які зацікавлять міжнародних партнерів, міжнародні фінансові інституції саме для реалізації цих проєктів", – каже директор проєкту "Економічна підтримка східної України" Майкл Піллсбері.

Профільна освіта зі школи. Міський голова розраховує на молодь. Для цього хоче переформатувати навчальні заклади. Технічний ліцей - готуватиме хіміків та фізиків, технологічний - майбутніх медиків. Будуть і школи для юристів і айтішників.

"Мы должны понимать, как работает эта стратегическая инициатива. Как работает эта стратегическая цель. Что это не сейчас решение. Мы должны с вами понимать, что сейчас применив какое-то конкретное решение, оно повлияет на наши изменения в будущем - через 10-12 лет", – зазначив міський голова Вадим Бойченко.

Також, аби залишити молодь в Маріуполі, чиновники планують розвивати сучасні культуру та мистецтво.