19:37, 14.01.2020

У новому "Мультицентрі" запрацювало відділення пенсійного фонду

Оформити можна виплати, отримати посвідчення або просто проконсультуватися. Щодня до офісу звертаються майже двісті відвідувачів. З якою швидкістю рухається черга?

поділитись:
У новому "Мультицентрі" запрацювало відділення пенсійного фонду - фото 1

Вільних місць майже немає. Усі фахівці працюють з відвідувачами. Пан Олександр у черзі вже близько години.

"Ксерокопию донести, а я непонятно где сижу и когда будет это. В соцзащиту пошел, отдал документы, получит ксерокопию - все! До свидания сказали".

Перш ніж прийти до оператора, необхідно взяти талон - розповідає Світлана Миколаївна. Там є спеціальний номер, за яким жінку мають викликати до спеціаліста.

"Говорят оператор принимает - 30 минут человека. А как на самом деле я не знаю. Я первый раз. Раньше ходила в исполком, там очень тяжело. Чтобы туда попасть, я ходила две недели, мы считались. В пять часов вечера каждый день нужно было приходить на перекличку" – розповідає жінка.

Усього в офісі 12 працівників. Кажуть, щодня сюди звертаються близько двохсот відвідувачів. Та наголошують - не всі запити можна виконати швидко. Та працювати стало легше, бо кожен оператор відповідає за певну послугу.

"Є розподіл за напрямками, тобко кожен спеціаліст знає свій напрямок. Дуже багато зараз за призначенням пенсій звертаються. Всі очікували нові показники призначення пенсій. У осіб, яким дозволяли терміни звернутися після першого січня 2020 року, звичайно, це право використали" – акцентувала заступниця начальника відділу Пенсійного фонду Ганна.

"Прозорий офіс", а не кабінетна система. У Мультицентрі запевняють - задля комфорту відвідувачів впровадили електронну чергу та подовжили робочий день.

"Понеділок, середа, п'ятниця, субота - з 8 до 16 години. У вівторок та четвер - до 20 години. Чекаємо на всіх громадян міста за зручними послугами".

Усього в новому офісі управління пенсійного фонду надають близько 20 послуг.