10:30, 14 березня

У похилому віці лишився житла. Історія дідуся, що мешкає біля торгівельного центру

Даху - фактично немає, вікон - теж. Будинок пенсіонера Леоніда Битюка, який мешкає впритул до торговельного центру, більше нагадує руїни. Уціліла лише одна кімната, та й там немає нормальних умов.

поділитись:
У похилому віці лишився житла. Історія дідуся, що мешкає біля торгівельного центру - фото 1

У своїх поневіряннях чоловік звинувачує бізнес по сусідству: мовляв, навмисно його виживають. Леонід Битюк - єдиний, хто відмовився продавати свій будинок у середмісті під будівництво торговельного центру. Каже, тоді йому пропонували 15,5 тисяч доларів. За ці гроші у 2007-му, коли будували ТРЦ, можна було купити хіба що однокімнатну квартиру десь на околиці. Тому і не погодився. Зараз чоловікові - 82, має групу інвалідності, бо шкутильгає. У його оселі єдина ще не зруйнована кімната. Тепер вона і спальня, і вітальня, і кухня.

У похилому віці лишився житла. Історія дідуся, що мешкає біля торгівельного центру - фото 36829

 

Будинок трищіть по швах через підтоплення, впевнений пенсіонер. Проте у міськраді запевняють, торговельний центр звели із дотриманням усіх технологічних норм. А Леоніду Федоровичу неодноразово пропонували стати на квартирний облік, аби отримати нове житло. Але Леонід Битюк зі своєї землі йти не хоче.

Допомогти пенсіонеру взялися місцеві. Почали збирати кошти на нову оселю. За місяць вдалося зібрати понад 30 тисяч гривень. Волонтери швидко придбали модуль, тепер облаштовують його, щоб дідусеві було комфортно.

У похилому віці лишився житла. Історія дідуся, що мешкає біля торгівельного центру - фото 36831

 

У Леоніда Битюка немає дітей, тож усе, що нажив, планує заповісти церкві. Мріє, що колись на місці його будинку побудують храм.