19:45, 12.10.2020

У селищі Річному оновили зону для відпочинку

Сучасна та екологічна. За ініціативою народного депутата Вадима Новинського та Зеленого Центру Метінвест місцевим передали будівельні матеріали для ремонту локації.

поділитись:
У селищі Річному оновили зону для відпочинку - фото 1

Також допомогли з придбанням фарби, бруса та пластика, виготовленого із вторинної сировини, який доставили зі Львова. Придбаний матеріал встановлювали самі жителі.

"Ми доставимо вам матеріал 50/50, а ви самі його встановіть. Ми говоримо, добре. Десь два тижні тому привезли нам фарбу, привезли брус. Сьогодні, спасибі, доставили бруси. Ми поставимо, вечорами тут тільки діти приходять, тут і дорослі, на теж селище далекий від центру, збираються люди, з дітьми приходять", - розповів житель селища Річне Сергій Божко.

 

"Вирішили людям допомогти, тому що головне, коли є ініціатива, коли вони самі готові це реалізовувати, упорядковувати. Їм даєш матеріали, вони створюють ці зони відпочинку, по-іншому до цього ставляться. Тому народний депутат Вадим Новинський разом із зеленим Центром Метінвест усіляких підтримує такі проекти матеріально і ось разом з жителями ми їх реалізовуємо", - зазначив помічник народного депутата України Вадима Новинського Кирило Папакиця.