20:03, 07 вересня

У селищі Старий Крим реконструюють школу. Ціна проєкту - 25 мільйонів гривень

Після ремонту школа стане опорно-методичним центром. Зовнішні роботи вже почали.

поділитись:
У селищі Старий Крим реконструюють школу. Ціна проєкту - 25 мільйонів гривень - фото 1

Селище Старий Крим. 46 школа. Нині тут почали оновлювати будівлю. Спочатку ремонтують ззовні.

«Покрівля змінюється, забирається металевий лист. Робиться утеплення мінераловатними плитами, 520 мм стяжка і нове покриття - це мембранна покрівля. Далі переходимо на фасад, далі вікна. Теж 100% вікна енергозбереження з коефіцієнтом тепловтрат 0.75, п'ятикамерні», - розповідає директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури Ігор Бабек.

Додає, потім - зайдуть всередину: замінять систему опалення, комунікації, освітлення та вентиляцію. Ігор Бабек наголосив, навчанню школярів роботи - не заважатимуть.

«Проєкт реалізується протягом 10 місяців, але ми розуміємо, що заходимо в зиму, тому швидкість збільшуємо, очікуємо до грудня максимум реалізувати цей проект. До грудня цього року», - зазначив Ігор Бабек.

Крім того, міський голова доручив розробити ще декілька проєктів: облаштувати сучасну кухню, санвузли, спортивну та актову зали. Також - оновити тренажери та футбольне поле на вулиці.

«Що важливо мати в селищі? Важливо мати хорошу опорну школу, де на базі школи були б всі активності: спортивні, культурні. Щоб можна було б створити класи позашкільного виховання. Щоб могли привести діток, залишити, щоб вони і хореографією могли позайматися, і спортом могли позайматися», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Вартість реконструкції - майже 25 мільйонів гривень. Реалізують проєкт у межах ініціативи "Маріуполь без околиць", мета якого - розвиток віддалених мікрорайонів та селищ.