20:05, 11.11.2021

У суді Маріуполя обрали запобіжний захід головному кату "Ізоляції"

Дениса Куликовського, більш відомого як "Палич", СБУ затримала днями в Києві. Що він робив у столиці та чому його повезли до нашого міста? Подробиці - у наступному матеріалі.

поділитись:
У суді Маріуполя обрали запобіжний захід головному кату "Ізоляції" - фото 1

 

На лаві підсудних він ховає обличчя під захисною маскою. А очі - потупив у матеріали справи. Спілкуватися - не хоче.

Дениса Куликовського - чи то "Палича" - із Києва до Маріуполя привезли вночі. Тутешній суд колись порушив справу - тож і запобіжний захід обирають тут. Державна адвокатка коментарів уникає. Прокуратура просить арешт. "Палич" і сам хоче сидіти в СІЗО. Але у Києві. Бо боїться за своє життя.

Маріуполець пан Олег прийшов подивитися на свого ката, який тепер і сам у неволі. В "Ізоляції" чоловік пробув понад дев'ять місяців. Каже - від тортур "Палич" діставав задоволення. Надто напідпитку.

Загалом судовий процес по суті можуть зробити закритим - припускає іще один колишній невільник "Ізоляції" журналіст Станіслав Асєєв. Через моторошні подробиці тортур та острах свідків.

Окрім Куликовського, провоохоронці встановили іще понад чотири десятки катів "Ізоляції". Зокрема, російських громадян. У суді "Палич" заявив, знайомі допомагали йому два роки винаймати житло у Києві. Чому його так довго не затримували та чи співпрацює він нині зі слідством - спецслужба поки мовчить.

До Різдва "Палич" сидітиме в ізоляторі СБУ. У Києві - як він і хотів.