08:10, 15 лютого

У Талаківці відновили газопостачання

Газова труба впала в результаті ДТП. 12 лютого вантажний автомобіль практично зніс її. Від удару в чотирьох будинках були пошкоджені газові труби і прилади обліку. А жителі залишилися без газу.

поділитись:
У Талаківці відновили газопостачання - фото 1

На ліквідацію аварії були задіяні комунальні підприємства міста: «Маріупольгаз», «Зеленбуд», «Маріупольтепломережа» і Міськводоканал.

У Талаківці відновили газопостачання - фото 7192

 

Обсяг пошкоджень комунікацій виявився великим. Спільними зусиллями вдалося оперативно вирішити аварійну ситуацію і повернути жителям тепло в будинку.

«Бригади всіх комунальних служб в оперативному порядку прибули на місце аварії, була задіяна спецтехніка. Робили все, щоб не залишити жителів селища без газу і тепла. Це вдалося зробити завдяки злагодженій роботі профільних фахівців», - зазначив секретар міської ради Степан Махсма.

На цей час газ надходить в усі будинки. Однак, відновлювальні роботи ще не завершені.

«Складність пов'язана з тим, що газова труба діаметром 159 см потрапила під кузов вантажівки. У комунікаціях залишається газ, і щоб не допустити надзвичайних ситуацій, зараз проводяться необхідні заходи. Після чого буде завершений ремонт всіх комунікацій», - розповів представник ДРЖКІ Іван Фтіц.