20:15, 18 січня

У "Тепломережі" перевіряють правильність квитанцій за грудень

На гарячу лінію телеканалу «Сигма» звернулися мешканці будинку на проспекті Перемоги. Кажуть - за грудень за опалення мають сплатити майже три тисячі. І це - за двокімнатну квартиру. У "Тепломережі" повідомили - вручну перераховують усі квитанції

поділитись:
У "Тепломережі" перевіряють правильність квитанцій за грудень - фото 1

Проспект Перемоги, 81. Три роки тому в будинку встановили "розумну рамку". Але економити вдається не завжди, розповідає пані Людмила. Щомісяця суми в квитанціях збільшуються. У грудні за опалення двокімнатної квартири віддала майже 2 тисячі 800 гривень.

«У листопаді у мене було +1582, я заплатила 1600. І ось у мене там сума невелика залишалася і ось за вирахуванням цієї суми у мене зараз 2772. Я не очікувала. Це якийсь кошмар», - каже жінка.

Трохи менше – 2,5 тисячі заплатила за грудень пані Зоя. Жінка обурена - за таку ціну в квартирі ще й прохолодно.

«У квартирі не жарко. Ми ходимо одягнені, в светрах, а платимо ось 2529 остання платіжка. У мене взагалі виходить платіж десь 70% від пенсії», - каже жителька Маріуполя.

Та ті абоненти, які не зареєстрували особистий кабінет, ще не знають, скільки мають заплатити за опалення. Платіжки й досі не рознесли. Через скарги абонентів у "Тепломережі" взялися вручну перераховувати оплату за грудень. Оновлені квитанції обіцяють рознести вже цього тижня. Та не у всіх платіжки будуть різнитися з нарахуваннями в особистих кабінетах.

Комунальники запевняють, перерахували згідно з показаннями приладів обліку. Відмінність від квитанцій за листопад - через температуру за вікном. Чим вона нижче, тим гарячішу воду повинні подати до системи опалення. Тому в деяких випадках суми - правильні. Але в 133 маріупольських будинках нарахування перевищують нормативні показники - їх перевірятиме комісія. І двоповерхівка на проспекті Перемоги є в списку.

«Ми готуємо ці будинки на міську комісію, яка прийме рішення, буде проводитися перерахунок чи ні, а повністю по місту перерахунку не буде. Тариф діє той, який був прийнятий в лютому 2019 року», - зазначив директор ККП "Маріупольтепломережа" Дмитро Мирошниченко.

Для уточнення розрахунків абоненти можуть звернутися до контакт-центру "Тепломережі" за номером 098-184-68-00.