18:10, 09.11.2020

У трьох лікарнях Маріуполя завершили монтаж додаткових кисневих точок

Допомогли місту з киснем підприємства групи Метінвест. Відтепер у місті загалом обладнали майже 350 спеціалізованих ліжок для хворих на коронавірус і пневмонію.

поділитись:
У трьох лікарнях Маріуполя завершили монтаж додаткових кисневих точок - фото 1

У маріупольській міській лікарні №1 від жовтня лікують пацієнтів, які потребують киснетерапії. В найкоротший термін обладнати ліжка у відділенні допомогли металурги.

«Загальна кількість - 55 кисневих точок. Завантаженість відділення - на 50%. Тому цього цілком достатньо на даний момент. Вже йде тенденція до того, що деякі пацієнти виписуються, переводяться в інші відділення, коли вони перестають бути кіснезалежні», - розповідає завідувач відділення Олександр Жук.

Від початку року комбінат імені Ілліча безкоштовно надав у медичні заклади міста майже 100 тисяч кубометрів кисню. З них біля половини - лише в жовтні. За словами металургів, нині лікарня щодня потребує до 150 балонів.

«За жовтень-місяць комбінатом відвантажено 50 тисяч метрів кубічних кисню. Це 8700 балонів. Зараз монтуються нові системи газифікації рідкого кисню, не тільки кисень в балонах. Поставлятиметься кисень в рідкому вигляді, і вже на місці в лікарнях відбуватися його газифікація для подачі хворим», - каже начальник кисневого цеху комбінату ім. Ілліча Вячеслав Гревцев.

Задля вчасної подачі кисню до палат, на території медзакладів цілодобово працюють кваліфіковані співробітники металургійних підприємств.

«Персонал меткомбінату ім. Ілліча відряджений на міськлікарні №9 і №1. Міськлікарню №4 забезпечує МК "Азовсталь" персоналом. Тобто персонал бере участь в роботах по навантаженню-вивантаженню балонів і по розрядці балонів в рампи. Для подачі хворим кисню», - розповів Вячеслав Гревцев.

На сьогодні завдяки допомозі підприємств групи Метінвест у трьох лікарнях Маріуполя обладнано 345 ліжок із подачею кисню.