16:08, 26 березня

У Яценюка спростували новий фейк

«Фейки проти Арсенія Яценюка - це той самий інформаційний вірус, який намагається знищити в країні здоровий глузд і здатність протидіяти Кремлю», - написала у Facebook прес-секретар політика Ольга Лаппо.

поділитись:
У Яценюка спростували новий фейк - фото 1
«Щойно отримала в чаті повідомлення про новий треш, який почав поширюватися в мережі проти Яценюка. Виявляється, що він знаходиться у VIP палаті для чиновників і там б’є медсестер за несвіжі фрукти», - написала прес-секретар Арсенія Яценюка.

Ольга Лаппо назвала цей фейк «лютою маячнею: «Радять на такі речі не звертати увагу. Але досвід 2014-16 років навчив, що навіть найбільш дику вигадку не можна лишати без дезінфекції».

«Кремль і його підручних в Україні роздратувала інформаційна активність Яценюка. Проти нього знову почали виливати масу гидоти», - наголосила вона.

 

«Фейки проти Арсенія Яценюка - це той самий інформаційний вірус, який намагається знищити в країні здоровий глузд і здатність протидіяти Кремлю. Продовжуємо мити руки. Ні - заразі і брехні», - написала Ольга Лаппо.

 

Вона подякувала журналістам VoxCheck, Stopfake і «Детектор медіа»: за внесок у боротьбі з фейками: «Пандемія коронавірусу вже стала комфортним середовищем для нової кампанії з дезінформації. Уряди Євросоюзу звітують про те, що Росія активно поширює брехню, щоб підсилити паніку та недовіру й в без того непростих умовах».

«Будемо дуже вдячні, якщо Ваші проекти приділять цьому випадку увагу. Зараз мусимо разом по-особливому боротися за правду і проти брехні, яку ворог використовує як зброю», - написала вона.