16:10, 09 вересня

У Юр'ївці триває Чемпіонат Донеччини з класичного пауерліфтингу

На Чемпіонаті не лише здобувають нагороди, але й оновлюють рекорди. Чемпіонат Донеччини з класичного пауерліфтингу зібрав найсильніших спортсменів усіх вікових категорій. Майже триста учасників борються за право виступити на національній першості.

поділитись:
У Юр'ївці триває Чемпіонат Донеччини з класичного пауерліфтингу - фото 1

170,5 кілограмів. Така вага у жимі лежачи підкорилась маріупольцю Артему Ніколенко, і це - найвище досягнення області. Секрет успіху - це регулярні тренування, вважає атлет.

Також одразу декілька обласних результатів поліпшили юніори. Зокрема у триборстві, яке включає в себе присідання, жим лежачи та станову тягу, Василь Збандут підняв загальну вагу 200,5 кілограмів.

Окрім особистих здобутків, обласний турнір є обов'язковим етапом перед національними змаганнями. Золоті та срібні призери представлятимуть Донеччину на Чемпіонаті України, який пройде наступного року.
Саме в Юр'ївці національна команда проводить збори перед великими турнірами. Адже тут працює тренувальна база відповідного рівня.

Катерина Збандут - організаторка обласного Чемпіонату з пауерліфтингу. Каже, та збірна, здебільшого, складалася саме зі спортсменів Донецької області. Дехто змалку тренується на базі безкоштовно.

Сюди ж на збори приїжджають дитячі, юнацькі та дорослі команди з різних видів спорту. Для них цьогоріч побудували сучасний майданчик, на якому можна грати у волейбол та баскетбол три на три. А сам Чемпіонат Донеччини триватиме до 9 вересня.