15:31, 21.04.2020

У Зеленського прокоментували план пом'якшення карантину

Уряд планує продовжити карантин, але при цьому пом'якшити низку правил.

поділитись:
У Зеленського прокоментували план пом'якшення карантину - фото 1

За всіма прогнозами фахівців, пік захворюваності коронавірусом в Україні очікують на початку травня, розповідають в Кабінеті Міністрів.

На нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського з подолання епідемії хвороби, розглядали можливості пом'якшення карантину для психологічної підтримки громадян і запуску економіки.

«Потрібно точно сказати людям, коли і що буде відкрито, який чіткий план дій уряду. Пік захворюваності очікують на початку травня. Люди повинні розуміти, чи можна буде гуляти в парках, коли будуть працювати перукарні, нотаріуси, адвокати та інший бізнес. Я знаю, що для підтримки форми хочуть тренуватися олімпійці. Всі люди повинні мати чітке бачення, як і коли може пом'якшуватися карантин», - сказав Володимир Зеленський.


Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що для початку потрібно пом'якшувати карантинні заходи на некритичних об'єктах інфраструктури, які можуть зіграти роль в стабілізації економіки.

Він також підкреслив, що Україна вчасно ввела карантин і завдяки цьому поки вдається уникнути критичної ситуації з кількістю хворих.