18:45, 19.11.2019

У зоні ООС пройшли навчання

У зоні ООС пройшли навчання 19.11.2019

поділитись:
У зоні ООС пройшли навчання - фото 1

За легендою противник на танках прорвав оборону та спробував захопити українські позиції в районі Мар’їнки. Армійські резерви, що перебувають у місцях відведення, тренувалися відбивати танкові атаки.

Бойовики серед білого дня прорвали мінні загородження й атакували армійські позиції в районі Мар’їнки. Одразу ж за штурмовими частинами противника ринулися танки.

Навчання максимально наближені до бойових. Армійці вчаться відбивати танкові атаки ворога. Армійське командування швидко висунуло вперед резерви. На підмогу бійцям прийшли танкісти та протитанкові підрозділи. Українські вйськові скористались особливостями рельєфу, обійшли ворога та вдарили з флангів. Противник - відступає.

Екіпаж бойової машини піхоти одним з перших вступив у бій. І хоча хлопці знали, що це лише навчання, та кажуть - протистояти танкам все одно страшно.

«Звук сильный, глушит! А так нормально!»

Навчання армійці вважають ефективнішими за стрільбу по мішенях. Такі масштабні навчання - зі стрільбами - проводяться щомісяця, кажуть військові. А двічі на тиждень танкістам влаштовують навчальні тривоги. Мета таких тренувань - тримати резерви у повній бойовій готовності.

Одразу після навчань уся бронетехніка знову повернулася до місць відведення. Та у випадку загострення на фронті екіпажі готові негайно вирушити на допомогу.