20:25, 16.01.2020

У зоопарку Маріуполя народилося двійко леопардів

Маленькі та норовливі. Їх потроху почали виводити на вулицю та зовсім не годують з пляшечки.

поділитись:
У зоопарку Маріуполя народилося двійко леопардів - фото 1

У нього ще немає прізвиська, та й з'явився на світ - два місяці тому. Леопард тіки почав звикати до вулиці, а вже намагається втекти.

Леопарденят - народилося двоє. Один вже поїхав за обміном в інший зоопарк. А цей малий - поки що вдома. Робітниця Наталя каже: доглядати за ним просто, як за домашньою кішкою.

"Просто играется, как ребенок. Все. Никаких повадок хищника. Немножко рычит, когда мяско приносим. Бутылку мы не приняли, начали сразу есть с мисочки, понемножечку. Уже у нас идет прикорм. Мы уже кушаем фаршик куриный" – каже робітниця.

Леопарди з норовом. Та взагалі не піддаються дресуванню. Проте коли маленьки, то ніжні. Батьки цього пухнастика дикі, не приручені. Їх ніколи не гладили. А діти - зовсім інші. Весь час потребують уваги.

Це Отіс. Йому майже три роки. І він старший брат леопарденяти. І досі грається, як кошеня, каже пані Наталя. Щоправда: іноді показує характер.

"Когда уже идет половое созревание, есть все-таки опасность, что где-то гормоны сыграют. Те, кто его воспитывали, видели, с удовольствием дает себя погладить, руки облизывает и агрессии не проявляет".

Та без любові до тварин, з ними не впораєшся, додають у зоопарку.