20:33, 20.09.2019

Україна планує відновити виплати пенсій жителям ОРДЛО.

Україна планує відновити виплати пенсій жителям ОРДЛО. 20.09.2019

поділитись:
Україна планує відновити виплати пенсій жителям ОРДЛО. - фото 1

Україна планує відновити виплати пенсій жителям ОРДЛО в рамках формули Зеленського щодо Донбасу.


Глава МЗС Вадим Пристайко заявляє, що Україна відновить виплати пенсій на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей. Про це він сказав в інтерв'ю Європейській правді.


"Ми відновимо виплату пенсій. Ми відновили оплату послуг, які ми надаємо, тобто, нам з того боку платять за воду. Зараз ми готуємося замінити наказ про список товарів, який людям дозволено перевозити через контактну лінію, на список того, що заборонено перевозити. Це обов'язково буде зроблено, але для цього потрібні певні кроки - бо зараз діє так звана блокада, введена рішенням РНБО, і змінити її має інше рішення РНБО", - повідомив міністр.

За його словами, про повне скасування блокади не йдеться, оскільки для цього сепаратисти спочатку повинні повернути конфісковані підприємства.


"Але є блокада підприємств, а є, наприклад, товари щоденного споживання, для наших громадян. Навіть з точки зору економіки, чому ми не можемо продавати туди наші товари? Нехай на полицях стоїть ряжанка з українським прапором, а не російським чи білоруським, правда? Ну, й інші елементи - міст у Станиці Луганській, обмін полоненими і т.д. - все це елементи "плану Зеленського", який зараз формується", - сказав Пристайко.

Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.