14:43, 31.05.2020

Українським поліцейським хочуть видати електрошокери

У МВС вважають, що електрошокер більш гуманний, ніж застосування кийків.

поділитись:
Українським поліцейським хочуть видати електрошокери - фото 1

На озброєнні у поліції з'являться електрошокери. Про це в інтерв'ю сайту "Сегодня" повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко.

"У минулому році ми отримали згоду на використання системи електрошокерів. Зараз виділені гроші, закуповуємо електрошокери. В української поліції буде можливість їх використовувати. Додам, що електрошокер - набагато більш щадний метод зупинки правопорушника, ніж використання кийків. У момент, коли людина чинить опір поліцейському, останній, сам того не бажаючи, може потрапити кийком в ті місця, удар по яких приносить зайві страждання ", - розповів нам Антон Геращенко.

За його словами, перші електрошокери у поліцейських можуть з'явитися ближче до кінця року.

"Ми сподіваємося на те, що в цьому році перша партія електрошокерів надійде в поліцію. Можливо, це станеться восени. Ціна електрошокера - близько 2300 доларів. По хорошому, у кожного наряду поліції повинен бути такий спецзасіб", - уточнив Геращенко.


Також він додав, що електрошокери будуть протестовані на самих поліцейських.

"Також прийнято рішення, що всі поліцейські, які будуть допущені до роботи з електрошокерами, повинні будуть отримати розряд струму самі. Щоб дізнатися, наскільки це боляче. Робиться це також для того, щоб поліцейські застосовували електрошокер в тих випадках, коли це обґрунтовано", - резюмував Геращенко.
Джерело: segodnya.ua