12:19, 04.04.2020

Укрпошта доставлятиме ліки додому

У зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції українців, а особливо пенсіонерів, закликають до самоізоляції. Для цього Укрпошта організувала доставку медикаментів. Замовити препарати можливо не тільки в інтернеті, а й за телефоном. Доставка безкоштовна.

поділитись:
Укрпошта доставлятиме ліки додому - фото 1

Пан Володимир - хворіє на астму. Через це змушений постійно виходити на вулицю по ліки. Каже, якби не потреба в медикаментах, то залишався б вдома. Замовляти онлайн чоловік - не може.

"Де я, а де онлайн-сервіс! По-перше, не було ніякого бажання. А по-друге - ні комп'ютера, нічого немає, я живу один", - зазначив покупець ліків Володимир.

Від квітня "Укрпошта" запустила спільний проєкт із онлайн сервісом. Посилку обіцяють привезти протягом двох днів.

"Замовлення можна здійснити на сайті "liki24" або за телефонами гарячої лінії. Якщо у когось із пенсіонерів немає доступу до інтернету, то листоноша може прийняти заявку по телефону і замовити самостоятельно. На сьогодні послуга діє до 30 квітня. Можливо, буде продовжена ",- відзначила територіальна менеджерка розвиту мережі Укрпошти Ольга Криштафович.

Та наприклад, у Маріуполі, такою послугою скористалося небагато людей. Ольга - поштарка. Доставляє першу таку посилку.

"Вони надходять на відділення, і листоноша бере посилку і несе пенсіонеру це додому. Щоб вони не приходили самі", - розповіла поштарка Ольга Калініна.

Замовлення несуть пані Христині. Вона просить приносити поштарів не тільки ліки, а й газети, харчі та засоби дезінфекції. Жінка на пенсії, тому з дому майже не виходить. Замовити ліки допомогла онука, розповідає пенсіонерка. Бо потрібні таблетки в місті знайти важко.

"По інтернету замовили, дуже навіть зручно. Тим більше зараз не можна виходити нам, людям похилого віку",- прокоментувала пенсіонерка Христина Білан.

Та в такої доставки є й мінуси, зазначають фахівці. На сайті потрібні ліки можуть коштувати дещо дорожче, ніж у аптеках. Адже у вартість входить бронювання, закупка препаратів, а також оформлення посилки.