13:50, 27.04.2020

Уряд виділив 6 млрд грн на допомогу по безробіттю

Кабмін виділив 6 млрд грн на фінансування допомоги по безробіттю. Гроші спрямують на допомогу людям, які втратили роботу. А також роботодавцям для виплати зарплат працівникам.

поділитись:
Уряд виділив 6 млрд грн на допомогу по безробіттю - фото 1

Відповідне рішення ухвалили під час позачергового засідання уряду, повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Виділені кошти будуть спрямовані на виплату:

- допомоги по безробіттю - 1,277 мільярдів гривень: підвищення мінімального розміру допомоги по безробіттю з 650 грн до 1000 грн; допомогу звільненим за власним бажанням із 1 дня, а не як було раніше з 91 дня; виплату всім безробітним з 1 дня реєстрації, а не з 7 як було раніше;

- допомоги з часткового безробіття - 4,723 млрд грн. (виплати суб'єктам малого та середнього підприємництва на період карантину, для покриття витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час).

"Ухвалена постанова дозволить вирішити дві наші ключові цілі. Перша - це забезпечити реальну допомогу тим людям, які зараз, на жаль, уже втратили роботу. А друга - допомогти роботодавцям з виплатою зарплат їх працівникам і тим самим попередити звільнення і зберегти робочі місця", - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.