18:50, 07.08.2019

Уже п'ять років Фонд Ріната Ахметова допомагає постраждалим від бойових дій на Донбасі

Уже п'ять років Фонд Ріната Ахметова допомагає постраждалим від бойових дій на Донбасі 07.08.2019

поділитись:
Уже п'ять років Фонд Ріната Ахметова допомагає постраждалим від бойових дій на Донбасі - фото 1

Унікальна система гуманітарної допомоги, робота в гарячих точках на Сході України і понад мільйон врятованих життів. Серед тих, хто потребував допомоги найбільше і родина Алли Єфремової.


Під час обстрілу мікрорайону Східний, взимку 2015. Вся родина була вдома. З палаючої квартири Аллу з батьками винесли сусіди. Повезли до лікарні. Дівчинка всю дорогу тримала на колінах голову тата, який вже не дихав.


Алла стала замкнутою та мовчазною. Не давали результатів і заняття зі шкільними психологами. Та зараз дівчинка малює та займається волейболом. Підтримку та допомогу вона отримала в літньому таборі. Завдяки проєкту «Мирне літо - дітям Донбасу» Фонду Ріната Ахметова.


Більше мільйона мирних жителів врятовано завдяки продуктовим наборам від Гуманітарного Штабу Ріната Ахметова. Вперше працівники фонду показали як працює Розподільчий центр.


В основі роботи Штабу - унікальна система. Це бригади мобільної допомоги. Працівники Розподільчого центру показали, як збирають набори виживання. Та запропонували гостям приєднатися до "гуманітарного конвеєру". Набори виживання вже відправили до Гнутового, Павлополя та населених пунктів Волноваського району. Вони перші в графіку допомоги на серпень.


Тільки цього місяця найбільш нужденним буде доставлено 120 тон продуктів. І це – вагомий внесок на підтримку Донбасу та його жителів, переконані міжнародні експерти.

За п'ять років роботи було доставлено понад дванадцять мільйонів наборів виживання та видано більше 130 тисяч тон продуктів.