17:32, 26.09.2019

В Маріуполі та області посилять контроль за пасажирським та вантажним траспортом

В Маріуполі та області посилять контроль за пасажирським та вантажним траспортом 26.09.2019

поділитись:
В Маріуполі та області посилять контроль за пасажирським та вантажним траспортом - фото 1

Сьогодні, 26 вересня, пройшли робочі наради з питань безпеки на дорогах, участь у якій взяли представники Донецької обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг в Донецькій області, Укртрансбезпеки, представників патрульної поліції та перевізників.

Маріуполь не є винятком: зріст аварій у місті б’є всі рекорди. Також помітний зріст ДТП з потерпілими, де часто травмуються пасажири. Водії бувають неуважні і зачиняють двері до повної посадки пасажирів, пасажири не завжди тримаються за поручні, тому під час екстреної ситуації падають і травмуються.

Головна причина аварій - порушення правил дорожнього руху, зазначають поліціянти.

Найчастіші з них - порушення правил маневрування, перевищення швидкості, недодержання дистанції, порушення правил проїзду перехресть та керування транспортом у стані сп’яніння.


На зустрічі всі учасники обговорили подальший розвиток ситуації на дорогах, наголосили на необхідності неухильно дотримуватися ПДР. В свою чергу перевізники пообіцяли більше контролювати особовий склад, перевіряти технічну справність маршрутних транспортних засобів.


Як зазначив начальник відділення безпеки дорожнього руху батальйону Слов'янська та Краматорська Ігор Буняк: "Відсьогодні розпочалося проведення профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя». Це означає збільшення кількості екіпажів, які будуть націлені на перевірку пасажирського та вантажного транспорту та посилення контролю пасажирського транспорту".


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.