20:30, 18 жовтня

В "Метінвест політехніці" пройшло засідання вченої ради

Якість освіти та затребуваність випускників на ринку праці. Такі пріоритетні напрямки в діяльності Метінвест Політехніки виділили члени Вченої ради.

поділитись:
В "Метінвест політехніці" пройшло засідання вченої ради - фото 1

Днями пройшло засідання, під час якого учасники обговорили нагальні питання, серед яких: створення матеріально-технічної бази, застосування дуальної системи освіти, залучення досвіду міжнародних та українських партнерів.


310 бакалаврів та 240 магістрів - саме такий ліцензований обсяг на підготовку майбутніх фахівців отримав Метінвест Політехніка від Міністерства освіти України. Це означає, що всі законодавчі умови для запуску навчального процесу - пройдені. Проте попереду ще багато роботи. Нагальні питання зібралися обговорити члени Вченої ради.

Аби стати лідерами освітньої системи України, в Метінвест Політехніці мають намір перейняти досвід міжнародних та українських партнерів. Вже укладені договори про співпрацю із кількома іноземними партнерами.

Над розробками нових проєктів працюють і фахівці департаменту цифрових технологій університету. Так, керівник цього департаменту В'ячеслав Гальченко зазначив, що сучасний інженер-менеджер має володіти діджитал знаннями, знати засоби автоматизації, роботизації та навіть працювати зі штучним інтелектом.

У розробці всіх освітніх програм у Метінвест Політехніці обов'язковою умовою є застосування дуальної системи освіти. Це означає, що студенти разом із вивченням теорії в університеті також будуть практикуватися на виробництві за тією спеціальністю, яку вони обрали.

Нагадаємо, будівництво Метінвест Політехніки вже розпочато. Планується, що перші студенти почнуть навчання за програмами бакалаврату та магістратури вже у 2022-му році.