18:45, 23.10.2019

В ПДТУ вже п'ять років діти співробітників підприємств Групи Метінвест безкоштовно готуються до ЗНО

В ПДТУ вже п'ять років діти співробітників підприємств Групи Метінвест безкоштовно готуються до ЗНО 23.10.2019

поділитись:
В ПДТУ вже п'ять років діти співробітників підприємств Групи Метінвест безкоштовно готуються до ЗНО - фото 1

Курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. А також - англійська для тих, кому від 6 до 17.

У аудиторії навчаються - наймолодші. Серед тих, хто підвищує свій рівень англійської, - першокласник Дмитрик. Разом із матір’ю хлопчик їздить до вишу вже другий рік. За програмою "Доступний англійський" займаються всі троє дітей пані Ірини, чоловік якої вибрав цю опцію у своєму індивідуальному соцпакеті.
“С прошлого года занимаемся английским. Нам очень нравится. Детки ходят с удовольствием. Младший вообще в восторге. Тут и мультики, и танцы. Все замечательно” - каже жінка.
У іншій аудиторії - готуються до зовнішнього незалежного оцінювання. Аби гідно здати ЗНО, Анастасія Горбач приїжджає до університету із Нікольського району. Прокидається - о сьомій ранку. І щосуботи займається математикою та іноземною мовою. Адже її батьки також вибрали відповідні опції у соціальних пакетах.
“Сегодня первое занятие. Учитель произвел впечатление. Рассказывает по делу и без лишней воды. Много у нас в школе преподают, но это много и то, что по программе. А здесь - именно то, что нужно, и то, что важно”.
Курси «Доступна англійська» і «Підготовка до ЗНО» організовані для дітей співробітників підприємств компанії в рамках індивідуального соцпакету «Мій вибір». Тривають вони з жовтня до травня. Педагоги ставлять амбітні цілі: вийти на національний рівень знань.Математика, фізика, історія, українська мова та література, англійська мова.
Завдяки Групі Метінвест, курси проводять як викладачі вишу, так і вчителі-методисти вищої категорії. Вибір предметів - за старшокласниками.Аби все це стало можливим, представники університету та Групи Метінвест навесні підписали меморандум. Новий формат співпраці передбачає проведення курсів із підготовки до ЗНО. Також впровадження дуальної форми навчання, заохочення кращих студентів профільних спеціальностей у межах стипендіальної програми Групи Метінвест. На це компанія інвестує близько трьох з половиною мільйонів гривень на рік.