20:10, 31.01.2020

В Приморському районі з'явиться сучасний дитячий садок

Утеплення, перепланування та ное обладнання. У 117 дитсадочку вперше проводять капітальну реконструкцію. Уже оновили фасад, установили вікна та замінили мережі. У планах - закупівля техніки

поділитись:
В Приморському районі з'явиться сучасний дитячий садок - фото 1

Мікрорайон Черьомушки. 117 садочок. Зараз тут облаштовують територію. Уже встановили нові ліхтарі. Розпочали будівництво майданчиків. За планом подвір'я озеленять та вкриють прогумованою плиткою. У самій будівлі налагодили опалення, оновили освітлення та водопостачання. Згодом утеплять підлогу. У кожній группі створять окремий санвузол та кухонний вІдділ. Також з'явиться сенсорна кімната.

"Тут буде тач-панель інтерактивна, світовий басейн, сухий басейн, лава-лампи, все, необхідне для всебічного розвитку".

Один з очікуваних результатів ремонту - нові умови навчання для дошкільнят з особливими потребами.

"Намагаємося створити так, щоб коли дошкільник прийде до нас в заклад, він розкрився з усіх сторін. Бо мета дошкільного навчального закладу це - конкурентноспроможний випускник, у якого адаптація в школі буде проходити дуже легко і він буде заінтересований вчитися" - розповідає завідувачка садом Анна Яковлева.

Проєктна вартість - 40 мільйонів гривень. Обладнання коштуватиме майже три з половиною. Завершити роботу планують у травні.