14:44, 16.06.2020

В Україні хочуть посилити відповідальність за порушення "маскового режиму"

Кабмін планує посилити відповідальність за відсутність масок в приміщеннях і громадському транспорті. При цьому уряд готовий переглянути носіння масок на вулицях.

поділитись:
В Україні хочуть посилити відповідальність за порушення "маскового режиму" - фото 1

Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає урядовий портал України.

"Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання уряду і до Верховної Ради питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях і громадському транспорті. Дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів", - підкреслив Денис Шмигаль.

Також глава уряду зазначив, що Міністерство охорони здоров'я закуповує засоби індивідуального захисту для всіх регіонів України.

"Перераховані кошти, закуповуються всі необхідні медичні засоби для передачі їх в регіони. Але кожна область, кожен медичний заклад мають свої ресурси. Прохання прискорити процеси закупівель і проконтролювати, щоб ми наповнили медичні установи засобами індивідуального захисту", - заявив Шмигаль.