14:29, 25.10.2019

В Україні назвали напопулярніший додаток

В Україні назвали напопулярніший додаток 25.10.2019

поділитись:
В Україні назвали напопулярніший додаток - фото 1

За даними Інтернет Асоціації України, Viber став найпопулярнішим додатком в Україні. На даний момент, він встановлений на 9 з 10 смартфонів, значно випереджаючи інші додатки для спілкування.

"Мільйони українців використовують Viber щодня, і наш головний пріоритет - це гарантія безпеки спілкування. Сьогодні Viber є найбезпечнішим додатком на ринку, оскільки все, що відбувається в ньому - обмін повідомленнями, дзвінки, відправка фотографій, відео - за замовчуванням захищене наскрізним шифруванням ", - прокоментував генеральний директор Viber Джамел Арая

В Асоціації також відзначили, що за останні 3 роки кількість Інтернет користувачів в Україні зросла на 6-7%, і сьогодні майже всі українці у віці до 35 років є інтернет-користувачами. Однією з основних причин зростання цих показників є збільшення кількості використання смартфонів. 22% українців користуються ними на регулярній основі.

Крім цього зріс показник проникнення інтернету в селах і невеликих містах. У цих населених пунктах показник поступово наближається до даних по великих містах.