13:35, 22 березня

В Україні починають відкривати стаціонарні пункти вакцинації проти COVID-19

Сьогодні, 22 березня, в Україні розпочинається чергова ланка другого етапу вакцинації – імунізація сімейних лікарів та відкриття стаціонарних пунктів щеплень.

поділитись:
В Україні починають відкривати стаціонарні пункти вакцинації проти COVID-19 - фото 1

Згодом щеплення зможуть отримати працівники соціальної сфери, системи громадського здоров’я, а також люди, старші за 80 років, які записалися в чергу через додаток Дія або через сімейних лікарів. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Одночасно, за словами міністра, вакцину зможуть отримати медики, залучені до боротьби з COVID-19, і військові в зоні ООС. Також Максим Степанов повідомив: до мобільних бригад, додається 565 стаціонарних пунктів щеплень. Усього у межах другого етапу їх кількість хочуть збільшити до 2500.

Важливо розуміти, що етапи вакцинації, згідно з Дорожньою картою, можуть реалізовуватись одночасно. Алгоритми достатньо гнучкі. На практиці це означає, що розгортання другого етапу можливе з одночасним функціонуванням першого, що ми й зробили. Саме для цього розробили вакцинальну кампанію на двох платформах – мобільні бригади та стаціонарні пункти щеплень, – наголосив міністр.

За словами Максима Степанова, станом на ранок 22 березня провакцинувалися 111 025 людей.