14:30, 09 жовтня

В Україні понад мільйон хворих на рак

Найбільша кількість випадків - рак молочної залози. Сучасні методи лікування дозволяють вчасно виявити та побороти страшний недуг. Коли ж все-таки варто звертатися до лікарів?

поділитись:
В Україні понад мільйон хворих на рак - фото 1

 

За даними ВОЗ, у зоні ризику щодо раку молочних залоз кожна восьма жінка. Тож медики наголошують на вчасній діагностиці. Світлана лікується у Буковинському онкоцентрі. Хірург Юрій Церковний упевнений: сучасні технології допомагають в оздоровленні тяжких пацієнтів. Апарат КТ медзакладові надав Фонд Ріната Ахметова.

"Важливо діагностувати та планувати променеву терапію. Взагалі, в діагностиці і лікуванні незамінна річ", - наголошує онколог-хірург.

Таким чином медики сьогодні можуть вчасно та точно виявляти онкозахворювання на різних стадіях.

Наразі триває новий проєкт Фонду Ріната Ахметова, спрямований на психологічну підтримку українців з онкологічними захворюваннями. В його межах щотижня Фонд знайомить людей з історіями, що надихають.

"Він створений спільно з журналом "Vog" для психологічної підтримки українців, яким вперше діагностована хвороба. #Ракневирок - це історія українців, які змогли перемогти онкологію. Ми віримо, що ці історії надихнуть і підтримають пацієнтів, які тільки починають боротьбу за свої життя і здоров'я", - розповіла головна директорка програм Фонду Ріната Ахметова Ірина Блажан.

За більш ніж десять років допомогу Фонду Ріната Ахметова за напрямком "Рак виліковний" отримали понад 300 тисяч українців.