21:08, 21.05.2020

В Україні таки будуть інвестиційні няні

Те, що інвестиційні няні будуть підтвердив Президент України Володимир Зеленський. Каже, - законопроект вже готовий – тепер слово за парламентом.

поділитись:
В Україні таки будуть інвестиційні няні - фото 1

Важливо! Сума, яку інвестор дає українській економіці і може розраховувати на персонального помічника, буде меншою, ніж чиновники пропонували раніше.

Серед них і зелені інвестори. Щоправда вони кажуть, няньчитись з ними не треба. Достатньо - визначити прозорі правила гри. Передусім, потрібно підписати меморандум, який забезпечить стабільність і прозорі правила гри.

«Зараз через кризу у світі треба боротися за інвестиції. Ми понизили цю планку і інвестиційна няня – це спеціальний віп-менеджер, який буде долучений до будь-якого інвестора, який інвестує в Україну 30 мільйонів доларів плюс», - зазначив Президент України Володимир Зеленський.
«У нас вже доходить до того що ми зарплату не можемо платити, тому ситуація дуже критична. І ми хочемо зрозуміти, як ми повернемо свої гроші, які вже накопичилися борги. Основний моменти цього меморандуму нас влаштовують. Тому ми йдемо на цей компроміс», - зазначив генеральний директор Віндкрафт Карл Стурен.