16:22, 04.10.2019

В Україні заборонили три популярних медпрепарати

В Україні заборонили три популярних медпрепарати 04.10.2019

поділитись:
В Україні заборонили три популярних медпрепарати - фото 1

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила відразу три популярних препарату. Основна причина - низька якість продукції, а також було виявлено багато підробок.

Під заборону потрапив антисептик "Септил плюс", виробництва ТОВ "ДКП" Фармацевтична фабрика ", розчин 96% у флаконі 100 мл. Серія забороненого продукту - №80615. У цього препарату виявлені серйозні проблеми з якістю.

Також під заборону потрапив розчин для уколів "Цереброкурин", який використовували в терапії для лікування захворювань, пов'язаних з мозком. Для реалізації заборонений розчин 2 мг / мл по 2 мл в ампулі, по 10 ампул в коробці з картону, виробництва ТОВ "НІР". Серія, яка потрапила під заборону - №460818. В аптеках виявлено велику кількість підробок цих ліків.

Крім того, в список Держлікслужби потрапив препарат "Алактин" - це таблетки, які допомагали знизити рівень пролактину. Даний медичний препарат повністю заборонили для реалізації в аптеках і використанні. Під заборону потрапили таблетки дозуванням по 0,5 мг по 2 таблетки в пляшці, по 1 пляшці в коробці чеського виробника "Тева Чех Індастріз с.р.о.". Серія забороненого препарату - №104080.

Всі ці препарати повинні бути вилучені з продажу і утилізовані відповідно до законодавства України, передає rbk.ua