17:25, 23.04.2020

В Україні запрацює глобальна освітня онлайн-платформа Learning Passport

Сервіс Learning Passport покликаний подолати освітню кризу під час пандемії COVID-19. Він запрацює вже в травні.

поділитись:
В Україні запрацює глобальна освітня онлайн-платформа Learning Passport - фото 1

Платформа Learning Passport - результат партнерства між ЮНІСЕФ, Microsoft і Кембриджським університетом. З початку вона була розроблена для дистанційного онлайн-навчання дітей біженців і переселенців. Однак, у зв'язку з глобальним карантином функціонал ресурсу значно розширили.

"Новий виклик для системи освіти - це розробка таких інструментів і рішень для дистанційного навчання, які були б зручні і зрозумілі для всіх педагогів і учнів. Ми підтримуємо запуск платформи Learning Passport для України. Адже це нові можливості для освіти наших громадян як в умовах карантину, так і після його завершення", - зазначила в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.


Контент платформи для українських дітей та молоді буде доступний вже в травні 2020 року. Він включатиме онлайн-книги, відео а також додаткову підтримку для батьків тих дітей, які мають особливі освітні потреби. Всі матеріали відібрані експертами для кожної країни індивідуально. Learning Passport обіцяє забезпечити потреби як учнів, так і викладачів.

"Школи закриваються, діти стають ізольованими, відчувають страх і тривожність - наслідки цієї пандемії впливають на дітей у всьому світі. Ми повинні об'єднатися і взяти до уваги всі можливі способи, щоб допомогти нашим дітям пройти через ці важкі часи. З нашими давніми партнерами, такими як Microsoft, ми можемо швидко надати дітям та молоді інноваційні та придатні до адаптації рішення. Адаптація платформи Learning Passport - це нагадування про те, як багато ми можемо досягти для дітей разом з нашими партнерами за часів, коли кри ис поглиблюється на глобальному рівні", - зазначила Генрієтта Фор, Виконавчий директор ЮНІСЕФ.


В Україні платформа Learning passport також буде використана для само- та неформальної освіти. Програми зможуть допомогти розвинути соціально-емоційні і підприємницькі навички у підлітків.