16:27, 13 жовтня

В "Укрзалізниці" розповіли, як перевозитимуть пасажирів з 21 жовтня

Кабінет Міністрів змінив правила для пасажирських перевезень у регіонах зі значним поширенням COVID-19. Вони почнуть діяти з 21 жовтня.

поділитись:
В "Укрзалізниці" розповіли, як перевозитимуть пасажирів з 21 жовтня - фото 1

 

Згідно з оновленими правилами перевезень у карантинний період, з 21 жовтня залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них:

- документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;

- або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);

- або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Такі обмеження не стосуються пасажирів до 18 років. Їм для проїзду потрібно мати лише квиток.

У випадку відсутності вищезазначених документів провідник або стюард має право не допустити пасажира до поїздки. Повернення коштів за придбані білети в разі відмови від поїздки здійснюється згідно з правилами перевезень пасажирів, - повідомляють в "Укрзалізниці".

В компанії прогнозують, що додаткові перевірки можуть стати причиною черг просять з розумінням ставитися до ситуації.

АТ «Укрзалізниця» також забезпечить наявність сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів у співробітників. А також працює над розгортанням мобільних пунктів експрес-тестування на найбільших вокзалах країни, - йдеться у повідомленні.