09:38, 26.11.2020

В уряді готуються до можливого введення карантину зимових свят

Про запровадження більш жорстких карантинних заходів нині не йдеться. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 25 листопада.

поділитись:
В уряді готуються до можливого введення карантину зимових свят - фото 1

Та урядовці готуються до всіх можливих сценаріїв, зокрема і до можливого введення карантину зимових свят.

Ми розуміємо, що кінець грудня та початок січня - це період новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати. Уряд не приховує та говорить відкрито, що ми розробляємо план реагування на випадок погіршення ситуації, - заявив Прем’єр-міністр .

Денис Шмигаль нагадав: в Україні діють обмеження помаранчевої зони та карантин вихідного дня.

Вже зараз ми фіксуємо зменшення мобільності населення. За даними операторів мобільного зв’язку, через запровадження карантину вихідного дня мобільність населення опустилася до найнижчого рівня з часу повного карантину навесні. Менша мобільність людей означає зменшення ймовірності зараження, і відповідно розривається ланцюг зараження, - зазначив Денис Шмигаль.

Як підкреслив Прем’єр-міністр, унаслідок усіх цих заходів Україна має вийти на плато за кількістю захворілих на початку грудня.