14:15, 03.04.2020

В яких умовах у лікарні №4 будуть приймати хворих на коронавірус дітей (ФОТО, ВИДЕО)

Ще з початком карантину у Маріуполі визначилися – дорослих, з ознаками коронавірусної інфекції будуть направляти – до лікарні швидкої медичної допомоги, дітей – у 4 лікарню. Умови та готовність лівобережного медзакладу сьогодні перевірив міський голова.

поділитись:
В яких умовах у лікарні №4 будуть приймати хворих на коронавірус дітей (ФОТО, ВИДЕО) - фото 1

Понад 40 ліжок та 6 апаратів штучної вентиляції легень. Сьогодні Вадим Бойченко з перевіркою у дитячому інфекційному відділенні. Саме зараз до реанімаційних боксів, де можуть перебувати маленькі пацієнти, підводять систему кисню. Закінчити мають уже сьогодні, запевняє Володимир Жигіль.

«У нас 30 точек кислорода в отделении, система обрисована и обезжирена. Все условия техники безопасности выполнены. Значит здесь будет стоять 48 баллонов - 24 заряженных, 24 в обороте. Это 2 машины по 12. Кислород сегодня в 12 часов пребывает с полностью заполненными баллонами», - розповів директор міської лікарні №4 Володимир Жигіль.

 

Незабаром медики чекають ще на 10 апаратів штучної вентиляції легень. Проте без системи підключення до кисню вони - не працюватимуть, зауважує Вадим Бойченко.

«То есть, это просто тогда простая коробка, которая за очень дорого приобретена и она самостоятельно не может производить и обеспечивать жизненно важные органы - легкие, того пациента, который попал в сложную жизненную ситуацию. Соответственно, коронавирус поразил лёгкие и болезнь проходит тяжело. И соответственно, если не будет таких устройств, не будет вот вентиляции легких, то человек что, как мы видим, что в мире происходит? К сожалению – умирает», - каже Вадим Бойченко.

Маски, окуляри, халати, гумові рукавички та антисептики. Медики забезпечені всіма засобами індивідуального захисту. А за роботу в умовах небезпеки майже 60 лікарів щомісячно отримуватимуть по 10 тисяч гривень до зарплатні.

 

 

 

Як телеканал "Сигма" писав раніше, Вадим Бойченко вже проінспектував Лікарню швидкої медичної допомоги, яка також визначена як базова для лікування дорослих з COVID-19, а також ГБ№9, де також на екстрений випадок готують палати і умови.