18:45, 23.09.2019

Ведучий Савік Шустер готує позов до суду на бізнесмена Ігоря Коломойського

поділитись:
Ведучий Савік Шустер готує позов до суду на бізнесмена Ігоря Коломойського - фото 1

Про це стало відомо в ефірі політичного шоу «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі "Україна". Що не поділили журналіст та бізнесмен?


Чверть години - стільки тривала пересварка бізнесмена Ігоря Коломойського та Савіка Шустера. Та це були лише квіточки. Ігор Коломойський твердить, що Шустер начебто має повернути йому понад два мільйони доларів. Мовляв, 2015-го творці шоу взяли цю суму наперед за десять програм в ефірі каналу 1+1, а продукту в ефір так і не випустили. Шустер, своєю чергою, пояснює: чотири роки тому випуски його програми просто зняли з ефіру 1+1.


Другий позов, котрий Шустер разом із партнером Єлізаровим готують проти Коломойського, - за наклеп. Бо Коломойський заявив, що Шустер нібито брав гроші з політиків за участь у його програмах, і саме томУ бізнесмен, мовляв, і зняв з ефіру свого каналу випуски "Свободи слова" у вересні 15-го року.


До слова - колишній мер Чернігова Олександр Соколов та мер Тернополя Сергій Надал телефоном повідомили: їх не раз запрошували на програми Шустера. Та жодної копійки за участь у "Свободі слова" платити ніхто не вимагав.


У якому саме суді бізнесмен та відомий ведучий вирішуватимуть суперечки - поки що не повідомили.

Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.