09:19, 28.11.2019

Ветерани АТО/ООС та переселенці купуватимуть житло на пільгових умовах: рішення уряду

Ветерани АТО/ООС та переселенці купуватимуть житло на пільгових умовах: рішення уряду 28.11.2019

поділитись:
Ветерани АТО/ООС та переселенці купуватимуть житло на пільгових умовах: рішення уряду - фото 1

На програму з довгострокового державного кредитування уряд передбачив 200 млн грн, з них 100 млн грн — для учасників АТО/ООС.

Кабмін ухвалив рішення щодо доступного житла для ветеранів АТО/ООС та вимушених переселенців, повідомляє Урядовий портал.
«Згідно з рішенням Уряду учасники АТО/ООС та вимушені переселенці зможуть придбати житло на пільгових умовах. Йдеться про довгостроковий державний кредит під 3% річних до 20 років при мінімальному власному внеску до 6% від вартості житла. На цю програму Уряд спрямує 200 млн грн, з них 100 млн грн для кредитування учасників АТО/ООС та 100 млн грн для кредитування внутрішньо переміщених осіб», — йдеться в повідомленні.
Також окремо уряд виділив іще 1,8 млн грн на житло для 6 родин внутрішньо переміщених осіб у Житомирі, які зможуть отримати житло за рахунок співфінансування державного та місцевого бюджетів. Серед тих, хто отримає помешкання, — родини з дітьми, зокрема одна родина має дитину з інвалідністю, в інших сім’ях мами самостійно виховують неповнолітніх дітей.