19:20, 27.05.2020

Ветеранів праці металургійних комбінатів забезпечують продуктовими наборами

Отримати найнеобхідніше з доставкою додому. У регіоні роздадуть 10 тисяч пакунків ветеранам праці.

поділитись:
Ветеранів праці металургійних комбінатів забезпечують продуктовими наборами - фото 1

Це спільна допомога Фонду Ріната Ахметова та Групи Метінвест.

Продуктові набори ветеранам меткомбінатів Групи Метінвест видають у центрі соціальної допомоги "Турбота". Їжу можуть забрати й родичі, якщо нададуть паспорт.

«Видаємо ми кожен день з 8 до 14 годин. Голови приїжджають, видають, телефонуємо в основному до родичів ветеранів, щоб ветерани самі не їхали, а приїжджали діти, сусіди. Друзі приїжджають і отримують. Три пакета крупи, два кілограми борошна, цукор, олію пляшечка, паштети дві баночки», - розповідає заступник голови ради ветеранів комбінату імені Ілліча Групи Метінвест Віктор Букарь.

Самотнім та маломобільним пенсіонерам - продукти привозять додому. Усього у Маріуполі отримають таку допомогу майже 7 тисяч колишніх металургів за 80 років. Один з них - пан Давран. Чоловік пропрацював на комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест понад 40 років.

«Дякую за увагу, дуже я задоволений. Передайте Рінату Леонідовичу величезний привіт. Ось він мені допоміг, допоміг ось зараз», - каже пенсіонер.

Пакунок важить понад 10 кілограмів. Ветеран каже, вистачить щонайменше - на місяць. Такі ж пакунки отримають доставлять та роздадуть і іншим ветеранам меткомбінатів Групи Метінвест.

«Компанія не залишається осторонь, а також Фонд Ріната Ахметова. Намагаємося якусь свою лепту внести, як вони свого часу працювали на комбінаті, своє здоров'я на це витрачали, а сьогодні чим можемо, допомагаємо їм», - зазначив представник ради молодих спеціалістів комбінату імені Ілліча Групи Метінвест Геннадій Вовченко

Сьогодні у Маріуполі розвези пакунки на 30 адрес. У регіоні планують роздати 10 тисяч наборів спільно від Фонду Ріната Ахметова, Групи Метінвест та ДТЕК.