18:10, 29.10.2019

Відбулось розведення військ на ділянці біля селища Золоте-4

Відбулось розведення військ на ділянці біля селища Золоте-4 29.10.2019

поділитись:
Відбулось розведення військ на ділянці біля селища Золоте-4 - фото 1

Це підтвердили у штабі операції об’єднаних сил. За словами командуючого ОС генерала Кравченка, 15 військовослужбовців Збройних Сил України покинули передові позиції і відійшли назад до населеного пункту на один кілометр.

Протилежна сторона зробила те ж саме. Офіцери нагадили, що за місяць сапери мають очистити територію від мінних загороджень. Також військові мають розібрати всі інженерні споруди. У командуванні ООС запевняють, що ніяких загроз для місцевого населення немає, усі жителі Золотого залишаються на території контрольованій ЗСУ.

«Після розведення на визначених ділянках в майбутньому по всій лінії розмежування, це ніяким чином не скажиться на людях, які там проживають. вони даже того не помітять. В цілому заходи з розведення будуть проходити на протязі трьох діб. Буде здійснюватись пошук і знищення минно-вибухових загороджень, демонтаж фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення. На 29 добу буде здійснено доповідь про виконання заходів, і вже наступного дня представники спеціальної місії ОБСЄ проведуть верифікацію заходів щодо розведення сил і засобів з обох сторін» - розказав командувач об’єднаних сил Володимир Кравченко.