10:07, 15.08.2020

Відомий маріупольський лікар підтримав Блок Вадима Бойченко

У програмі «Три крапки» на телеканалі «Сигма» Олександр Железняк, головний лікар міської лікарні №9 акцентував, що саме завдяки участі команди міської влади, в Маріуполі вдалося серйозно підготуватися до боротьби з коронавірусом.

поділитись:
Відомий маріупольський лікар підтримав Блок Вадима Бойченко - фото 1
«Дуже вдячні і владі міста, і особисто меру Вадиму Сергійовичу Бойченко, за те, що з першого дня ми не відчували ніяких проблем із забезпеченням. Особливо нам важливі були засоби індивідуального захисту», - сказав Олександр Железняк.

Їх лікарні отримали в повному обсязі. Сьогодні в кожному медзакладі, який бореться з вірусом Covid-19 є запас засобів індивідуального захисту для медперсоналу, якого вистачить на 2-3 місяці. Крім того, в лікарнях є повний набір медикаментів для боротьби з інфекцією і дороге устаткування.

«Щиро підтримую Блок Вадима Бойченко! Участь його команди зіграло важливу роль в справі боротьби з пандемією короновіруса. Він особисто контролював хід підготовки і реалізації всіх заходів. Мер зі своєю командою розробив зрозумілий прикладний план дій, тому що знає детально всі проблеми і потреби на місцях, прекрасно розуміє і знає всі потреби Маріуполя. Тут слова завжди підкріплені реальними справами. На команду Блоку Вадима Бойченко ми покладаємо великі надії і маємо намір в найближчі 5 років реалізовувати масштабну Програму з розвитку медичної галузі Маріуполя!» - написав на своїй сторінці в Facebook Олександр Железняк.