18:30, 28.08.2019

Відповісти на питання й отримати путівку за кордон

Відповісти на питання й отримати путівку за кордон 28.08.2019

поділитись:
Відповісти на питання й отримати путівку за кордон - фото 1
У Маріуполі оберуть найкращого вчителя регіону. Організатори конкурсу вже отримали понад 200 заявок. І шанс взяти участь у змаганнях ще є. Термін прийому подовжено до 1 вересня. Хто у списку претендентів на звання супервикладача?

З 19-ти років працює за дзвоником та заповнює щоденники першачків вчителька Марина Челпанова. Каже, бере участь у конкурсах із задоволенням. Бо впевнена - це допомагає розвиватися. Пані Марина вважає - вчитель має бути прикладом для дітей. Крім того - надійною людиною та сучасним педагогом. Цьому жінку навчили викладачі, які тепер - її колеги.

Заповнити онлайн-заяку на участь у конкурсі «Найкращі вчителі Приазов’я» від Групи Метінвест охочі можуть до 1 вересня - кажуть організатори. Громадське журі вже почало розгляд перших анкет.

Найкращим може стати тільки педагог, який готовий до змін і розвитку - кажуть у комісії. Усі анкети - анонімні. Кожен учасник має свій код. Журі визначає фіналістів за відповідями на питання.

Менше ніж через два тижні оберуть ТОП-50 кращих педагогів, потім - десятку фіналістів. Нагороджувати призами будуть п'ятьох. Нагадаємо, Група Метінвест проводить цей конкурс уже другий рік поспіль, торік переможниця отримала поїздку до Європи, а фіналісти - планшети.

Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.