18:16, 02 липня

Відтепер з вакансіями Групи Метінвест можна ознайомитися в єдиному Центрі кар'єри

Швидко та зручно. Єдиний Центр кар'єри Групи Метінвест відкрився на перетині проспекту Металургів та вулиці Фонтанної.

поділитись:
Відтепер з вакансіями Групи Метінвест можна ознайомитися в єдиному Центрі кар'єри - фото 1

 

Графік роботи - для жінок. Заробітна плата - для чоловіків. Саме такі пріоритети у тих, хто шукає роботу на підприємствах Групи Метінвест, ділиться спостереженнями провідний спеціаліст Центру кар'єри Микита Плечистов. Питаємо про освіту. Чи дійсно вона необхідна, аби працевлаштуватися на металургійні комбінати.

«Якщо ми говоримо про керівний склад, то освіта відіграє роль. Якщо ми говоримо про позиції робочого складу, то тоді освіта не у всіх випадках грає роль. Людина може бути без освіти, але мати серйозний досвід за плечима і відповідні посвідчення», - зазначає фахівець.

Ірина Туріцина керує маріупольським центром кар'єри. Працює він як єдине вікно. Кожен охочий отримає максимум інформації про всі вакансії Групи Метінвест як у Маріуполі, так і в Запоріжжі та Кривому Розі. Також спеціалісти центру розкажуть про рівень зарплати, соціальний пакет, графік роботи.

«Якщо людині підходить вакансія, яка у нас є, ми його направляємо до відділу кадрів. У відділі кадрів його зустрічають фахівці, проходить співбесіду і починається процес працевлаштування», - каже керівниця центру Ірина Туріцина.

1000 - 1200 вакансій щороку. Таку цифру називає директор з персоналу та адміністрації комбінату "Азовсталь" Костянтин Войцеховський. Потрібні електромонтери, машиністи кранів та тепловозів, сталевари, газовики.

«За червень, коли відбувалося становлення центру, ремонт відбувався, ми вже отримували працівників, кваліфікованих: і машиністів кранів, і електромонтерів. Ми вважаємо, це буде допомагати і далі комплектувати хорошими кадрами компанію», - зазначає Костянтин Войцеховський.

Також спеціалісти Центру організовуватимуть для студентів заходи із профорієнтації.

«І сподіваємося, що за допомогою Центру кар'єри Метінвест молодь більше буде приходити до нас на практику. Ми готові брати всіх на практику. Компанії Метінвест, ДТЕК, структури СКМ найстабільніші на сьогодні в Україні, які не мають боргів із зарплати», - каже директор з персоналу та адміністрації комбінату.

Центр кар'єри Групи Метінвест працює с 9 до 18-ої години, щодня, крім вихідних. Розташований він на перетині проспекту Металургів та вулиці Фонтанної.