13:25, 24 серпня

Війна на Донбасі розділила багато родин

Спілкування з родичами - лише телефоном. 12-річна  Марічка, якій довелося переїхати до Києва, не була у бабусі в Донецьку вже кілька років! А коли вперше побачилися за допомогою відеозв'язку - обидві розплакалися. Як діти переживають розлуку з близькими та як психологічно відновлюються?

поділитись:
Війна на Донбасі розділила багато родин - фото 1

Через казку або гру простіше працювати над психологічними проблемами, кажуть спеціалісти. Окрім труднощів підліткового віку, кожен з них пережив травму війни. До початку бойових дій Марічка жила в Донецьку, потім довелося переїхати. Понад усе дівчинка сумує навіть не за містом. А за рідними людьми, які там залишилися.

«У бабушки моей провели интернет и поэтому мы смогли по видеосвязи поговорить. Когда она меня увидела - у нее полились слезы, потому что уже третий год не видимся, и это... и у меня тогда полились слезы...», - пригадує Марія Волошина, переселенка з Донецька.

Проєкт "Рінат Ахметов - дітям. Мирне літо" допомагає переселенцям, жителям прифронтової зони та непідконтрольної території позбутися страхів війни та відпочити.

Окрім щоденних занять із психологами, під рукою в дітей - настільні ігри. А для любителів активного відпочинку - спортивні змагання.

Діти швидко знаходять спільну мову! Обмінюються контактами та планують підтримувати дружній зв'язок навіть після завершення зміни.

Понад 4,5 тисячі дітей відпочили завдяки Фонду Ріната Ахметова за останні сім років.